UBYTOVÁNÍ

Ubytování během festivalu

Kde můžete klidně složit cajky a nebát se, že se ráno probudíte obraní o poslední zetko?

MOTEL JUNKTOWN a KEMP

Za branou základny bude pro návštěvníky vyhrazená stanovací a kempovací zóna, nabízíme i možnost přespat v Motelu Junktown, tedy v pravém křídle budovy bývalých kasáren.

V takovém případě výrazně doporučujeme dorazit na akci ve čtvrtek odpoledne, protože tu platí pravidlo - první přijde, první zabírá. Kapacity budou vypsané nad dveřmi každé místnosti, plňte je do stropu.

Při spaní v Motelu Junktownu doporučujeme vybavit se kombinací karimatka+deka/spacák.

Tahle normalizační architektura vydrží i v létě docela chladná. V obytné zóně bude k dispozici tekoucí voda v umývárkách a mobilní toalety. Obnova sprch je mezi budoucími plány správy, nedoporučujeme se na ně spoléhat.

Pokoje v Motelu Junktown nejsou zamykatelné. Některé mají funkční zásuvku - v případě nutnosti se domluvte s obyvateli elektrifikovaných místností. Své vybavení ale nenechávejte bez dozoru. Veškeré odpadky v obytné i stanové zóně naložte do pytle a cestou z festivalu vyhoďte. Nenechávejte za sebou žádné stopy.

KEMPOVÁNÍ V POSTAPO ZÓNĚ

Kempování jinde než ve vyhrazené ubytovací zóně kolem kasáren bude umožněno pouze Kmenům po předchozí konzultaci s organizátory. Důraz bude kladen především na stylovost vašeho kmenového tábora. Neradi bychom narušovali atmosféru Junktownu shlukem barevných festivalových stanů.

Pro představu - postapo neznamená rozbordelený chlívek kolem stanu, ale přinejmenším například vlastní hangár ozdobený rozervanými plachtami se znakem vašeho kmene. Ještě lépe stylové ležení jako vystřižené z Mad Maxe.
Nejste si jistí? Napište nám na kmeny.junktown@email.cz.

NEPŘEHLÉDNĚTE

MÍSTO

Tři podzemní bunkry napěchované hudbou, party a filmy v postapo duchu, o nic podobného se u nás ještě nikdo nepokusil. V rozsáhlém areálu raketové základny Bratronice se najde dost prostoru pro larpové bitky, jugger, jízdy postapo károu i romantické procházky radioaktivní bažinou.

PROGRAM

Chcete si zavzpomínat na nejlepší hlášky z Falloutu, zakousnout hrst hmyzáků, zatrsat si na rokenrolovém večírku na konci světa nebo si nechat na hlavu svrhnout 20 kilotun industriálního hluku?
Proti gustu žádný atomák. Na Junktown programu si každý najde svoje.

ČASTÉ DOTAZY

Nevíte si rady? Chybí vám některé informace? Zapomněli jsme na něco?
Dost možná.
Všechny důležité otázky k postapokalyptického lunaparku a odpovědi na ně najdete v FAQ!