ZÁTKY

Zetka, zátky, víčka, caps

Speciální měna pro nákup speciálních věcí v Junktownu

ZÁTKY

Zetka, zátky, víčka, caps? Jasně, berem a vy?! V celém Junktownu je pro jeho návštěvníky připravena řada drobností, zážitků, podpultovek a dalších věcí, které si může wastlender z pustiny pořídit za zátky!

K ČEMU JSOU?

Chcete klobouk támhle toho pána? Zkuste mu nabídnou měšec plný zátek a třeba neodolá. Zátky můžete využívat na cokoliv, co vám jen kdo dovolí. Směnit s někým junk za zetka, dopřát si talíř plný hmyzáků, vsázet na vítěze bitky v aréně, nebo si je třeba jen všechny narazit na provázek a zavěsit na krk. Je to na vás!

KDE JE SEŽENU?

Každý návštěvník Junktownu dostane jako pozornost pár zátek. Utratit si je sice můžete za co chcete, ale získat další už může být trochu problém. Zetka si můžete rozmnožit třeba v kasinu a pokud vám nebude přát štěstí, pak se můžete jít zase napakovat třeba ke karavaně, lovcům hlav, nebo kdekoliv tam, kde bude co na práci! V Junktownu je prostě vždy něco potřeba a místní Junktowní honorace se nebojí za dobře odvedenou práci náležitě zaplatit.

POZOR, POZOR!

Nepočítejte s tím, že si za zátky v Junktownu koupíte cokoliv mimo larpovou hru na podpultové zboží a drobnosti od ostatních účastníků. Zátky jsou speciální Junktowní měnou, která slouží především k pobavení návštěvníků a dává jim tak nové možnosti, jak trávit festival.

Běžné zboží, jídlo, pití i alkohol, které si budete moci za příspěvek pořídit na benefičním baru a kuchyni, bude nabízeno v klasických korunách českých. Za zetka nakoupíte trochu jiný druh zboží. Ale běda tomu, kdo se pokusí padělat naše Junktowní zátky! Takovýhle odvážlivec by skončil vykázán za betonovou zeď.

NEPŘEHLÉDNĚTE

MÍSTO

Tři podzemní bunkry napěchované hudbou, party a filmy v postapo duchu, o nic podobného se u nás ještě nikdo nepokusil. V rozsáhlém areálu raketové základny Bratronice se najde dost prostoru pro larpové bitky, jugger, jízdy postapo károu i romantické procházky radioaktivní bažinou.

PROGRAM

Chcete si zavzpomínat na nejlepší hlášky z Falloutu, zakousnout hrst hmyzáků, zatrsat si na rokenrolovém večírku na konci světa nebo si nechat na hlavu svrhnout 20 kilotun industriálního hluku?
Proti gustu žádný atomák. Na Junktown programu si každý najde svoje.

ČASTÉ DOTAZY

Nevíte si rady? Chybí vám některé informace? Zapomněli jsme na něco?
Dost možná.
Všechny důležité otázky k postapokalyptického lunaparku a odpovědi na ně najdete v FAQ!