Kostýmy

Modní trendy, aneb jak zazářit v pustině?

Nevíte jak se oháknout na Junktown? Nevadí, poradíme.
Připravili jsme pro vás užitečné rady jak na to!

V posledních týdnech jsme vypotili krev a olej, abychom potěšili všechny fanoušky postapo tematiky a vytvořili co nejlepší poctu zmíněným kultům. Potěšte nás taky a pomozte dotáhnout celý nápad do konce. Jestli někdo může dotvořit 100% atmosféru akce, jste to právě vy. Přitom stačí docela málo. Hodit na sebe otrhaný kus hadru, gasmasku nebo nějaký ten šrot... Abychom vám ukázali, že výroba základního (ale stylového) kostýmu nestojí skoro nic a trvá chvilku, připravili jsme pro vás video, jak na to: https://goo.gl/STtoaT

Jak si vyrobit postapo kostým?

Bavilo by vás zírat na Mad Maxe nebo hrát Fallouta, kdyby tam všichni trajdali v riflích a bílém triku? No, velká podívaná by to nebyla...Abychom vám ukázali, že výroba základního (ale stylového) kostýmu nezabere skoro žádný čas a nestojí žádné velké peníze, připravili jsme pro vás následující video.Díky SIKRA, Katka Glasslová a celé posádce Junktown modelů!

Posted by Junktown on 12. červen 2015

Pokud vám video nestačilo a máte chuť svůj kostým vyšperkovat do poslední kůstky, pak můžete zkusit pročíst následující manuál. Po letech jsme oprášili tento návod. Spousta fotek a obrázků, ale také aktualizované zdroje včetně odkazů na různé video tutoriály! Tento návod byl připraven Petriem a Sikrou pro Svět po pádu.

Na Festival samozřejmě můžete přijít s velice jednoduchým kostýmem, ale proč si ho neudělal dobrý, když to není za tak těžké?

Zde si můžete stáhnout slíbený návod na tvorbu postapokalyptického kostýmu.

NEPŘEHLÉDNĚTE

MÍSTO

Tři podzemní bunkry napěchované hudbou, party a filmy v postapo duchu, o nic podobného se u nás ještě nikdo nepokusil. V rozsáhlém areálu raketové základny Bratronice se najde dost prostoru pro larpové bitky, jugger, jízdy postapo károu i romantické procházky radioaktivní bažinou.

PROGRAM

Chcete si zavzpomínat na nejlepší hlášky z Falloutu, zakousnout hrst hmyzáků, zatrsat si na rokenrolovém večírku na konci světa nebo si nechat na hlavu svrhnout 20 kilotun industriálního hluku?
Proti gustu žádný atomák. Na Junktown programu si každý najde svoje.

ČASTÉ DOTAZY

Nevíte si rady? Chybí vám některé informace? Zapomněli jsme na něco?
Dost možná.
Všechny důležité otázky k postapokalyptického lunaparku a odpovědi na ně najdete v FAQ!