KOSTÝMOVÁ SOUTĚŽ

NEJVÍC NEJKULORVOUCNĚJŠÍ KOSTÝM

Soutěž o to, kdo letos v těch nejlepších hadrech do Junktownu z pustiny dorazil!

NEJVÍC NEJKULORVOUCNĚJŠÍ KOSTÝM

KOSTÝMOVÁ SOUTĚŽ

Stylovou přípravu na Junktown a kolervoucí kostým je potřeba náležitě ocenit! Letos poprvé dostanete jakožto návštěvníci Junktownu možnost utrhnout prvenství v soutěži o ten NEJVÍC NEJKULORVOUCNĚJŠÍ KOSTÝM. Soutěže se může zúčastnit každý somrák z pustiny, který zavítal do Junktownu, ale jen pár nejlepších se dostane až na pódium, před uslintané fanoušky a odbornou porotu! Na konci čekají vítěze opravdu peckovní ceny a tentokrát tím nemyslíme nějaký junk, ale třeba poukáz na kérku!

JAK SE ZÚČASTNIT

Kdo bude mít zájem o účast v soutěži, ten musí být v pátek 23. 6. v 12:30 na Náměstí Junktownu u hlavní brany. Všichni zájemci o soutěž se nám seřadí do fronty a postupně, jeden po druhém, se přijdou ukázat odborné porotě. Ta vybere 15 nejlepších kostýmů, které se večer předvedou přímo na pódiu. Výsledky vyvěsí porotci v průběhu PÁTKU k infostánku na náměstí (nejpouzději v 17:00).
A těchto 15 nejlepších se bude večer promenádovat přímo na pódiu na "Plácku"! Ale už nejenom před porotou, ale i před Pláckem plným natěšených diváků! Po finalistech budeme chtít mimo okouzlujícího kostýmu i trochu toho fištrónu. Jednotliví finalisté předstoupí před publikem a dostanou prostor k tomu předvést svůj kostým, říct o něm pár slov a pořádně ukázat co v něm všechno dovede udělat za príma kousky praktické i nepraktické. Výsledkem této eskapády bude slavnostní vyhlášení toho nejkulervoucnějšího kostýmu.

CO SE BUDE HODNOTIT

Porota se v obou kolech bude zaměřovat mimo samotného celkového dojmu i na věci jako je praktičnost, pracnost provedení a použité materiály. Prostor rozpovídat se o svém kostýmu a případně uplácet porotce budete mít až v samotném finále.

Podmínky účasti:

  • Mít kulervoucí kostým.
  • Dostavit se v pátek 23.6. v 12:30 na Náměstí Junktownu k hlavní bráně.
  • Nechat se ohodnotit odbornou porotou, vyfasovat pořadové číslo.
  • Od pátku 17:00 si na Infostánku zjistit, zda nepostupuješ do finále.
  • V případě postupu do finále se řídit instrukcemi pro finalisty na Infostánku - tj. dostavit se na finální vyhlášení na plácek v pátek večer (pravděpodobně v 19:40).
NEPŘEHLÉDNĚTE

MÍSTO

Tři podzemní bunkry napěchované hudbou, party a filmy v postapo duchu, o nic podobného se u nás ještě nikdo nepokusil. V rozsáhlém areálu raketové základny Bratronice se najde dost prostoru pro larpové bitky, jugger, jízdy postapo károu i romantické procházky radioaktivní bažinou.

PROGRAM

Chcete si zavzpomínat na nejlepší hlášky z Falloutu, zakousnout hrst hmyzáků, zatrsat si na rokenrolovém večírku na konci světa nebo si nechat na hlavu svrhnout 20 kilotun industriálního hluku?
Proti gustu žádný atomák. Na Junktown programu si každý najde svoje.

ČASTÉ DOTAZY

Nevíte si rady? Chybí vám některé informace? Zapomněli jsme na něco?
Dost možná.
Všechny důležité otázky k postapokalyptického lunaparku a odpovědi na ně najdete v FAQ!