STRAVOVÁNÍ

Jídlo / pití / stravování / gastro

Gastro trendy z putiny za pár zetek! Veškeré informace o jídle a pití v Junktownu

Během akce budou v areálu dostupné cisterny s pitnou vodou a spousta jídla a pití, které pro vás připraví naši dobrovolníci a jejichž nákupem podpoříte další budování Junktownu. Každé vypité pivo pro nás znamená několik korun na opravy, práce a brigády na základně. Proto vás prosíme o podporu touto oboustranně přínosnou formou.
Vy se příjemně naložíte a my budeme po festivalu moct pokračovat v pracích na areálu.

Chybět opět nebudou ani hmyzí pochutiny pouště, kofeinové vyprošťováky, nebo ozařující lomcováky. Klasické i vege jídlo bude dostupné v areálu na několika místech.

Z vlastních zásob se můžete třeba dokalit nad ránem v kempové zóně, není ale třeba vláčet basy piva a kýble lančmítu přímo do Junktownu. V Junktownu se prostě o vás postaráme! Piva, nealko, tvrdý, měkký, oranžový i žlutý, vše bude. Až na cigára. Těch je vždy nedostatek, vybavte se vlastním kartáčem!

NEPŘEHLÉDNĚTE

MÍSTO

Tři podzemní bunkry napěchované hudbou, party a filmy v postapo duchu, o nic podobného se u nás ještě nikdo nepokusil. V rozsáhlém areálu raketové základny Bratronice se najde dost prostoru pro larpové bitky, jugger, jízdy postapo károu i romantické procházky radioaktivní bažinou.

PROGRAM

Chcete si zavzpomínat na nejlepší hlášky z Falloutu, zakousnout hrst hmyzáků, zatrsat si na rokenrolovém večírku na konci světa nebo si nechat na hlavu svrhnout 20 kilotun industriálního hluku?
Proti gustu žádný atomák. Na Junktown programu si každý najde svoje.

ČASTÉ DOTAZY

Nevíte si rady? Chybí vám některé informace? Zapomněli jsme na něco?
Dost možná.
Všechny důležité otázky k postapokalyptického lunaparku a odpovědi na ně najdete v FAQ!