USPOŘÁDEJ AKCI

USPOŘÁDEJ AKCI NA ZÁKLADNĚ

Informace pro zájemce o uspořádání vlastní akce v areálu RZB

Už několikrát se ukázalo, že syrové prostředí postapokalyptického městečka skvěle poslouží pro natáčení videoklipu, focení modelů, originální rozlučku se svobodou, oslavy narozenin s nezapomenutelnou vyjížďkou postapokalyptickou károu nebo pro airsoftovou přestřelku mezi stylovými kulisami města po pádu světa.

Chcete si zapůjčit areál základny na vlastní akci?

Napište nám na junktown@email.cz, jaký typ akce plánujete, kolik lidí by ji zhruba navštívilo, jaké máte požadavky na prostor a všechny další známé detaily. Rádi s vámi probereme možnosti víkendové i delší akce.

POZOR: Pokud plánujete vytáhnout svůj hlavy-bortící soundsystém do krajiny, vězte, že pro dobré vztahy s okolními vesnicemi se snažíme temnou minulost základny očistit a hudební akce umožňujeme pouze v omezených formách a zahrabané v podzemních bunkrech.

NEPŘEHLÉDNĚTE

MÍSTO

Tři podzemní bunkry napěchované hudbou, party a filmy v postapo duchu, o nic podobného se u nás ještě nikdo nepokusil. V rozsáhlém areálu raketové základny Bratronice se najde dost prostoru pro larpové bitky, jugger, jízdy postapo károu i romantické procházky radioaktivní bažinou.

PROGRAM

Chcete si zavzpomínat na nejlepší hlášky z Falloutu, zakousnout hrst hmyzáků, zatrsat si na rokenrolovém večírku na konci světa nebo si nechat na hlavu svrhnout 20 kilotun industriálního hluku?
Proti gustu žádný atomák. Na Junktown programu si každý najde svoje.

ČASTÉ DOTAZY

Nevíte si rady? Chybí vám některé informace? Zapomněli jsme na něco?
Dost možná.
Všechny důležité otázky k postapokalyptického lunaparku a odpovědi na ně najdete v FAQ!