MAPA JUNKTOWNU

Pro větší rozlišení klikněte na obrázek.

LOKACE

Místa, lokace a recyklační stanice

Jeden se tady může lehce ztratit. Pro cizince je tady přehled zajímavých míst Junktownu.

Díra

Rokenrol klub, svatyně Elvise a především kytarová stage! Vstup z Náměstí Junktownu.

Spad

Bunkr, kde se poprvé zprovoznilo CD s Falloutem, místo technologie, hluku, elektroniky, progresu, experimentu s propojením tělesnosti a techniky! Svatině elektronická hudby hnedka vedle Plácku.

Futurograf

Poslední kino v pustině. Unikát postapokalyptického světa. Promítání denně.

Náměstí

Centrum Junktownu, obchodu, zásobování, exotického jídla, setkávání, ohňů, rozcestníků a prostě všeho podstatného.

Radnice

Sídlí tu sněm, ale postupem času politická moc a byrokracie ustoupila. Proto je polovina prostor věnována rozvoji kultury a umění.

Plácek

Druhé náměstí Junktownu, určeno pro slavnosti, hry a veselice všeho druhu. Sídlo klidnějších podniků a zařízení.

Casino u Štýfy

Není nic lepšího, než rozmnožit pár zetek v poctivý balík. Casíno vede ten nejprohnanější krupiér v Mojáve, takže pozor abyste neodešli bez kalhot.

K(a)várna

Každý otrhaný poutník z pustiny ocení chvíli klidu a horký nápoj. Kavárnu, umělecké kousky vytáhnuté z hlubin pustiny a profesionální obsluhu najdete na Náměstí.

Chrámnět

Poslední trosky vzdělanosti najdete tady, knihovna oprašující zbytky paměti lidstva, poslední přeživší archiv knih.

Střelnice

Nikdo už si přesně nepamatuje, k čemu sloužili zbraně, ale z podivné setrvačnosti, je pořád nosí u sebe. U Henryho si můžete vyzkoušet svou mušku s nejmodernějšími zbraněmi doby apokalyptické. Máme tady poslední vzduchovku Aeroprásk, kuše, luky i chladné zbraně.

Peonův Grill

Co se to vlastně dává do těch burgerů? Málo kdo se odváží zeptat, ale všichni se po nich můžou utlouct. To nejlepší z pustiny, na grillu, zaručeně čerstvé! Hnedka u Radnice.

Vobchod

Nejlepší zboží z pustiny za férové ceny. Nejmodernější hadříky pro radiační záři, stylové doplňky, nádherné zbraně co jen tak v pustině nenajdeš. Jen ten prodejce na něčem frčí.

Beauty Saloon

Vyrážíte s partnerem na večerní rokenrol a nestíháte si u barelu natavit trvalou? Stavte se v našem Beauty Saloonu přímo na náměstí Junktownu! Kromě stylového účesu si u nás paninky mohou prostudovat výstavu archivních reklam na dobře vykrmenou krásu a gentlemanům nabídneme možnost silácké jizvy či hrůzyplné mutace.

Kovárna

Je libo si nechat překovat auťák, opravit mačetu, nebo ocejchovat otroka? Široká nabídka žhavých služeb.

Lovci hlav

Nejostřílenější borci z pustiny mají zálusk na každého šmejda, který si troufl nakráčet do Junktownu, nebo se třeba jen opozdil se splátkou dluhu. Práce je dost a za pomoc Lovcům se platí pořádný balík zetek. Takže neváhejte a nechte se zaměstnat!

Recyklační stanice

Tady se vypouští radiace a uvolňuje místo na další pokrmy z pustiny. Recyklační stanice se vyznačují typickým obrázkem „WC“.

Vrakoviště

Zdroj materiálu, růstu, stavby. Junktown jej zcela vyčerpal, přístup zapovězen, je hlídané po zuby ozbrojeným masovým vrahem. Našlapovat opatrně kolem, mnoho lidí tu našlo smrt.

Motel Junktown

Bezdrátová elektřina, netekoucí voda, luxus kam se podíváš. Rád si píše do reklamy pět hvězd, protože to kdysi něco zřejmě znamenalo. Majitel je podivín, většinou se schovává ve sklepě. Ale možnost přespat pod střechou ocení nejeden cestovatel.

Kotelna

Místo mučení, hrůzy, páchnoucí smrtí. Vyvarujte se mu, a pokud už máte odvahu, oslovte Kotelníka.

Bažina lásky

Chcete zažít tu pravou romantiku s příchutí ozáření? Místo večerní lásky a sublimačních románků, zaručený blahodárný účinek sudů s radioaktivním odpadem.

Atomový vrch

Nad celým Junktownem bdí jako božstvo železný ještěr zabodnutý do vrcholu kopce. V pustině se našly zástupy uctívačů. Kněží zde vyprávějí své atomové mše.

Golgotha

To místo zde leží od počátků věků. Zde spí mrtví, ale nikdo netuší kolik jich zde ve skutečnosti je.

Vault

Pozůstatky stavby tak staré, že nikdo neví, proč tady vlastně byla. Vstup vedle Díry. Místo vzpomínek na jiný svět.

Dóm hromů

Tady se vyřizují spory. Dva vejdou, jeden vyjde a zátky se sypou. Chceš si to s někým vyříkat nejlépe páčidlem? Zde máš jedinou možnost! Jinak se tvoje hlava objeví na nástěnce u nápisu „Dead or live“.

A mnoho dalšího ...

NEPŘEHLÉDNĚTE

MÍSTO

Tři podzemní bunkry napěchované hudbou, party a filmy v postapo duchu, o nic podobného se u nás ještě nikdo nepokusil. V rozsáhlém areálu raketové základny Bratronice se najde dost prostoru pro larpové bitky, jugger, jízdy postapo károu i romantické procházky radioaktivní bažinou.

PROGRAM

Chcete si zavzpomínat na nejlepší hlášky z Falloutu, zakousnout hrst hmyzáků, zatrsat si na rokenrolovém večírku na konci světa nebo si nechat na hlavu svrhnout 20 kilotun industriálního hluku?
Proti gustu žádný atomák. Na Junktown programu si každý najde svoje.

ČASTÉ DOTAZY

Nevíte si rady? Chybí vám některé informace? Zapomněli jsme na něco?
Dost možná.
Všechny důležité otázky k postapokalyptického lunaparku a odpovědi na ně najdete v FAQ!