ZÁZEMÍ

ZÁZEMÍ NA ZÁKLADNĚ

Informace o zázemí, které poskytuje RZB Bratronice.

Bratronickou základnu postupně kultivujeme a rekonstruujeme, její zázemí momentálně nabízí velkou budovu kasáren (říkáme jí domácky "Motel Junktown"), kde najdete organizátorskou vytápěnou místnost pro cca 10 osob, elektřinu i sprchu a splachovací záchod.

Celý prostor nabízí ubytovací kapacity se spaním až pro cca 100 osob. Je třeba nicméně počítat se stylovým postapokalyptickým diskomfortem a poprosit účastníky vaší akce o přibalení karimatek a spacáků.
V prostoru naleznete tekoucí vodu, dva splachovací záchody a sprchu. Voda je užitková, po převaření ji nicméně už roky na akcích bez problému konzumujeme.

Pokoje v bývalých kasárnách ("Motel Junktown") z naprosté většiny nejsou zamykatelné, některé mají funkční zásuvku, světla, nebo obojí. Veškeré odpadky se vyhazují do tříděného odpadu, odpadkové koše jsou dostupné jak v budově kasáren, tak v areálu základny. Základ pro úspěšnou kultivaci prostoru je nenechávat za sebou žádné negativní stopy.

NEPŘEHLÉDNĚTE

MÍSTO

Tři podzemní bunkry napěchované hudbou, party a filmy v postapo duchu, o nic podobného se u nás ještě nikdo nepokusil. V rozsáhlém areálu raketové základny Bratronice se najde dost prostoru pro larpové bitky, jugger, jízdy postapo károu i romantické procházky radioaktivní bažinou.

PROGRAM

Chcete si zavzpomínat na nejlepší hlášky z Falloutu, zakousnout hrst hmyzáků, zatrsat si na rokenrolovém večírku na konci světa nebo si nechat na hlavu svrhnout 20 kilotun industriálního hluku?
Proti gustu žádný atomák. Na Junktown programu si každý najde svoje.

ČASTÉ DOTAZY

Nevíte si rady? Chybí vám některé informace? Zapomněli jsme na něco?
Dost možná.
Všechny důležité otázky k postapokalyptického lunaparku a odpovědi na ně najdete v FAQ!