DOPRAVA

Kudy do Junktownu?

Důležité informace o tom, jak se dopravit na Junktown!

Bratronice se nachází zhruba 20 minut jízdy autem od západního okraje Prahy ve směru na Kladno. Po loňské zkušenosti doporučujeme nepodcenit navigaci a zadat souřadnice 50°3'31.522"N, 14°0'39.485"E. Areál je schovaný u lesa a v okolních vesnicích se snadno ztratíte.

Ideálním způsobem dopravy bude opět sjednaný bus Praha Zličín - Junktown. Rezervaci míst v autobuse budeme spouštět v dubnu.

Do Bratronic se dostanete také veřejnou autobusovou linkou z Prahy Hradčanské nebo s přestupem na Kladně. Doporučujeme předem důkladně prozkoumat autobusový spoj a mapu. Pokud ve vsi nestopnete pouštní parťáky jedoucí na festival, vyrazte pěšky a za 20 minut jste na místě.

Další možnost je poptat na facebookové události řidiče z různých koutů republiky a zaplnit auta do posledního sedadla. Parkovat bude možné přímo na základně na přesně vyznačených místech. Vzhledem k limitům parkovacích ploch jsme se rozhodli omezit poloprázdné vozy a zavést preventivní příspěvek na parkovné:

  • 1 osoba v autě při příjezdu přispěje do fondu 500kč
  • 2 osoby 100kč
  • 3 osoby 50kč
  • 4 a více pochopili systém a nemusí navíc skládat žádný příspěvek

* Parkovací četa bude speciálně posuzovat výjimky, např. team juggerů, jejichž zbroje zaberou velkou část vozidla apod.

Vjezd autem přímo do Junktownu a jeho okolí bude umožněn po předchozí domluvě pouze vystupujícím a stylovým, s organizátory konzultovaným postapo kárám.

NEPŘEHLÉDNĚTE

MÍSTO

Tři podzemní bunkry napěchované hudbou, party a filmy v postapo duchu, o nic podobného se u nás ještě nikdo nepokusil. V rozsáhlém areálu raketové základny Bratronice se najde dost prostoru pro larpové bitky, jugger, jízdy postapo károu i romantické procházky radioaktivní bažinou.

PROGRAM

Chcete si zavzpomínat na nejlepší hlášky z Falloutu, zakousnout hrst hmyzáků, zatrsat si na rokenrolovém večírku na konci světa nebo si nechat na hlavu svrhnout 20 kilotun industriálního hluku?
Proti gustu žádný atomák. Na Junktown programu si každý najde svoje.

ČASTÉ DOTAZY

Nevíte si rady? Chybí vám některé informace? Zapomněli jsme na něco?
Dost možná.
Všechny důležité otázky k postapokalyptického lunaparku a odpovědi na ně najdete v FAQ!